Svarbi informacija klientams

Data

2020 04 16

Įvertinimas
0
info.jpg

VĮ ,,Lietuvos prabavimo rūmai“  klientų dėmesiui

 

Reaguojant į šalyje paskelbtą karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės, bei siekiant apsaugoti klientų ir įmonės darbuotojų sveikatą,  iki karantino atšaukimo:

VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai“  tauriųjų metalų ir brangakmenių, jų gaminių prabavimo ir įspaudavimo paslaugos teikiamos tokia tvarka:

1.Prabavimui pateikti taurieji metalai ir brangakmeniai bei jų gaminiai pakete (įskaitant paraišką) priimami/grąžinami  tik nekontaktiniu būdu, t. y.  per siuntų tarnybas.

2.Klientai į įmonės patalpas neįleidžiami.

3.Paslaugos užsakymas įforminamas pagal ūkio subjekto pateiktame įpakavime įmonės atstovų rastą faktinį gaminių kiekį ir jų svorį (užsakovui nedalyvaujant).

4.Skubūs užsakymai neatliekami.

5.Nesant galimybės paslaugas užsakyti 1 punkte nurodytu būdu, privačius asmenis, smulkius juvelyrus, meno kūrėjus ir pan., nuo š. m. balandžio 16 d. kviečiame užsisakyti prabavimo paslaugas telefonu, paskambinus į artimiausią Lietuvos prabavimo rūmų padalinį – su Jumis bus suderintas individualus Jūsų aptarnavimo įmonės filiale laikas.

 

          VĮ ,,Lietuvos prabavimo rūmai“ padalinių kontaktai:

            Vilniuje – 8-52 700000

            Druskininkuose – 8-313-51183

            Kaune – 8-37-320845

            Klaipėdoje – 8-650-43046

 

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir SAM rekomendacijas bei siekiant apsaugoti darbuotojų ir klientų sveikatą, nebus aptarnaujami:

  • asmenys  be nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukės, respiratoriaus ar kt.);
  • karščiuojantys ir sergantys asmenys.

VĮ ,, Lietuvos prabavimo rūmai“ direktorius Gintautas Bagotyrius

 

Atsiprašome už nepatogumus.