"Erdvėlaivis Žemė 2018" projekto dalyvių apsilankymas

Data

2018 09 20

Įvertinimas
0
nesp.jpg

Lietuvos prabavimo rūmai tapo gražaus ir kilnaus mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė 2018“ dalimi.  Per penkiolika metų šis projektas įgavo didžiulį pagreitį ir šiais metais vyksta šešiolikoje miestų, kur mokslo technologijoms neabejingus jaunuolius kviečia apsilankyti daugiau nei  370 įvairių renginių. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šio plataus rengiamų renginių sąrašo ir pakviesti moksleivius apsilankyti prof. habil. dr. Rimanto Vaišnoro organizuojamoje ekskursijoje “Spalvotieji brangakmeniai ir taurieji metalai”.

Moksleiviai buvo supažindinti ne tik su tauriųjų metalų ir brangakmenių tikrinimo specifika, bet ir atskleista, kaip naujausia mokslo ir technologijų pažanga įtakoja įmonės darbą šioje sudėtingoje ir specifinėje veikloje. Galimybė iš arti stebėti atliekamą darbą, naudojantis naujausiais įrenginiais, siekiant kuo greičiau identifikuoti problemines sritis, leido jaunuoliams suvokti, kokia plati ir svarbi tarpdisciplininio išsilavinimo reikšmė.

Naujausių technologijų įdiegimas, nuolatinis tendencijų sekimas kiekvienoje įmonėje sukurs aplinką tobulėjimui ir efektyvaus darbo sklaidai.