Inspektorius - ne baudėjas, o konsultantas !

Data

2021 01 20

Įvertinimas
2
02_konsultacijos_verslui_ikonos_01 (1).png

Lietuvos prabavimo rūmai, būdama verslo su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais priežiūros institucija, savo veikloje taiko pažangias verslo priežiūros priemones ir vadovaujasi principu „Inspektorius – ne baudėjas, o konsultantas! “

Pandemija ir karantinas nesitęs amžinai, todėl neturėtų būti priežastis atsisakyti idėjos pradėti verslą – Lietuvos prabavimo rūmai, norėdami padrąsinti ryžtis nebijoti pradėti verslą su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais – pradeda teikti tikslines nuotolines konsultacijas, norintiems pradėti ar neseniai veiklą su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais jau pradėjusiems asmenims, taip pat aukštųjų mokyklų studentams ir profesinių mokyklų moksleiviams, besimokantiems juvelyrikos paslapčių.

Konsultacijų metu Lietuvos prabavimo rūmų specialistai atsakys į rūpimus klausimus, aptars  teisės aktų reikalavimų taikymo praktikoje pavyzdžius, suteiks metodinę pagalbą. 

Visi pageidaujantys dalyvauti nuotolinėse konsultacijose, kviečiami registruotis el.p. info@lpr.lt. Nuotolinės konsultacijos bus teikiamos kiekvieną ketvirtadienį 10.30─12.00 val. Prisijungimo duomenys iš anksto užsiregistravusiems asmenims bus siunčiami jų nurodytu el. adresu. 

Lauksime Jūsų dėmesio ir džiaugtumėmės, galėdami Jums padėti, kuriant šį įstabų verslą.

Visais klausimais skambinkite tel. 8-313-51183 arba rašykite [email protected]

 

VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai“