Moksleiviai į Vyriausybę

Data

2017 10 24

Įvertinimas
0
4.jpg

2017 m. rugpjūčio 21 d. projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Martynas Galnaitis ir Edgaras Nausėda, lydimi  Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Viešųjų ryšių skyriaus darbuotojos Giedrės Gabnienės, lankėsi VĮ“Lietuvos prabavimo rūmai“ Vilniaus filiale. Projekto dalyviams buvo suteikta galimybė stebėti įmonės darbą, susipažinti su atliekamomis funkcijomis.

Įmonės Vilniaus filialo vadovė – vyresnioji prabuotoja Jūratė Veikšienė lankytojams papasakojo apie Lietuvos prabavimo rūmų  veiklą. Pademonstravo kaip nustatoma tauriojo metalo praba, kaip ženklinama Lietuvos valstybiniu kontroliniu prabavimo ženklu, patvirtinančiu atitinkamą tauriojo metalo prabą. Svečiai susipažino su cheminės ir brangakmenių tyrimo laboratorijų technine  baze.

Brangakmenių tyrimo laboratorijos brangakmenių ekspertai Tomas Grigaitis ir Gintarė Martinkutė  supažindino svečius su darbu, kurį atlieka darbuotojai tirdami brangakmenius.  Taip pat pademonstravo natūralių brangakmenių pavyzdžius, sintetinius rubinus, safyrus, brangakmenių imitacijas.