Prabavimo ir įspaudavimo laboratorijos įvertinimas

Data

2022 09 09

Įvertinimas
0
PAZYMEJIMAS_VsI_LPR__20211007-page-001.jpg

Š.m. rugsėjo 5 d. Lietuvos Nacionalinio akreditacijos biuro vertinimo grupė įvertino VšĮ Lietuvos prabavimo rūmai  Prabavimo ir įspaudavimo laboratorijos  Druskininkuose  vadybos sistemos ir veiklos atitiktį LST EN ISO/ IEC 17025 standartui. Biuro vertinimo grupė, nenustačiusi neatitikimų, patvirtino  Prabavimo ir įspaudavimo laboratorijos  kompetenciją atlikti akredituotos srities tauriųjų metalų bandymus.

Įstaigos Prabavimo ir įspaudavimo laboratorijos  Druskininkuose nuo 2006 m. akredituota  LST EN ISO/ IEC 17025 standarto atitikčiai atlikti aukso ir sidabro kiekio nustatymo bandymus juvelyriniuose aukso ir sidabro juvelyriniuose lydiniuose. AKREDITAVIMO PAŽYMĖJIMAS Nr. LA.01.075.

Prabavimo ir įspaudavimo laboratorijos  cheminių bandymų protokoluose naudojamas Akreditacijos ženklo ir ILAC MRA ženklo derinys patvirtina, kad Laboratorijoje sukurta, įdiegta ir prižiūrima vadybos sistema atitinka LST EN ISO/IEC 17025:2018 nuostatas, o Laboratorijos išduodami bandymų protokolai yra pripažįstami Europos bendrijoje ir ILAC MRA (ILAC Mutual Recognition Arrangement) valstybėse narėse.