Projektas "Moksleiviai - į Vyriausybę"

Data

2022 08 24

Įvertinimas
0
20220823_094325.jpg

Šią savaitę jau 14-ą kartą Lietuvoje startavo aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“. Projekto metu 30 baigiamųjų klasių moksleivių turės unikalią galimybę iš arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbo viešajame sektoriuje principais.

2022 m. rugpjūčio 23 d. du projekto dalyviai lankėsi Lietuvos prabavimo rūmuose – valstybės įgaliotojo prabavimo priežiūros institucijoje, prižiūrinčioje asmenų vykdomą veiklą su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais.

Lietuvos prabavimo rūmuose moksleiviai turėjo unikalią galimybę iš arti susipažinti su kasdiene įstaigos veikla: labai retos specialybės – prabuotojų atliekamu tauriųjų metalų gaminių prabavimu (tauriojo metalo ir jo prabos nustatymu) ir gaminių įspaudavimu Lietuvos valstybiniu kontroliniu prabavimo ženklu, garantuojančiu nustatytą tauriojo metalo prabą, bei Brangakmenių tyrimo laboratorijoje atliekamo brangakmenių tapatybės ir charakteristikų (spalvos, švarumo, formos ir briaunų skaičiaus) tyrimo metodais, kita Lietuvos prabavimo rūmų kaip viešojo sektoriaus subjekto kasdiene veikla.

 

Daugiau apie projektą

https://lrvk.lrv.lt/lt/naujienos/pradedama-registracija-i-projekta-moksleiviai-i-vyriausybe-2022