Seminaras Šiauliuose ir Telšiuose

Data

2019 04 08

Įvertinimas
0
seminar-attendance.jpg

Valstybės įmonė ,,Lietuvos prabavimo rūmai“ – valstybės įgaliota tauriųjų metalų ir brangakmenių priežiūros institucija Lietuvoje rengia seminarų ciklą veiklą su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais vykdantiems verslininkams, pradėti šį verslą ketinantiems asmenims bei visiems kitiems, besidomintiems juvelyrika ir įsigytų ar jau turimų tauriųjų metalų (aukso, sidabro) gaminių ir gaminių su brangakmeniais (deimantais, smaragdais, safyrais, rubinais ir kt.) tapatybės charakteristikomis.

Artimiausi nemokami 2 val. seminarai tauriųjų metalų ir brangakmenių veiklos klausimais vyks:

Šiauliuose š. m. balandžio 15 d. 11 val. Šiaulių verslo inkubatoriuje, Aušros al. 66A, I korpusas, Šiauliai

Telšiuose š. m. balandžio 16 d. 10 val. Telšių apskrities verslo inkubatoriuje, Sedos g. 34A, Telšiais.

Su seminaro dalyviais susitiks Lietuvos prabavimo rūmų direktorius Gintautas Bagotyrius, o įmonės  specialistai pristatys naujausius teisės aktų pakeitimus ir jų praktinį įgyvendinimą, aptars tauriųjų metalų ir brangakmenių versle taikomus asmens duomenų apsaugos, pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reikalavimus, taip pat vartotojų teisių įgyvendinimo būdus, atsakys į seminaro dalyvių klausimus.

Seminare dalyvavusiems verslo atstovams bus įteiktas 2019 m. išleistas galiojančių su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais susijusią veiklą reglamentuojančių teisės aktų rinkinys.

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Pageidaujantys dalyvauti prašomi iki š. m. balandžio 12 d. užsiregistruoti duomenys@lpr.lt arba 8-313-51183.