Seminaras Utenoje ir Panevėžyje

Data

2019 02 07

Įvertinimas
0
seminaras.jpg

Valstybės įmonė ,,Lietuvos prabavimo rūmai“ – valstybės įgaliota tauriųjų metalų ir brangakmenių priežiūros institucija Lietuvoje rengia seminarų ciklą veiklą su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais vykdantiems verslininkams, pradėti šį verslą ketinantiems asmenims bei visiems kitiems, besidomintiems juvelyrika ir įsigytų ar jau turimų tauriųjų metalų (aukso, sidabro) gaminių ir gaminių su brangakmeniais (deimantais, smaragdais, safyrais, rubinais ir kt.) tapatybės charakteristikomis.

Š. m. vasario 13 d. 10 val. Utenos verslo ir informacijos centre, Bažnyčios g. 1, Utenoje  ir   š. m. vasario 14 d. 11 val. Panevėžio mokslo ir technologijų parke, J. Žemgulio g. 46, Panevėžyje, vyks nemokamas 2 val. seminaras tauriųjų metalų ir brangakmenių veiklos klausimais.

Su seminaro dalyviais susitiks Lietuvos prabavimo rūmų direktorius Gintautas Bagotyrius, o įmonės  specialistai pristatys naujausius teisės aktų pakeitimus ir jų praktinį įgyvendinimą, aptars tauriųjų metalų ir brangakmenių versle taikomus asmens duomenų apsaugos, pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reikalavimus, taip pat vartotojų teisių įgyvendinimo būdus, atsakys į seminaro dalyvių klausimus.

Seminare dalyvavusiems verslo atstovams bus įteiktas 2019 m. išleistas galiojančių su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais susijusią veiklą reglamentuojančių teisės aktų rinkinys.

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Pageidaujantys dalyvauti seminare Utenoje prašomi iki š. m. vasario 12 d. užsiregistruoti duomenys@lpr.lt arba 8-313-51183. Norintys dalyvauti seminare Panevėžyje prašomi iki š. m. vasario 13 d. užsiregistruoti duomenys@lpr.lt arba 8-313-51183.