Svarbi informacija verslininkams

Data

2022 12 28

Įvertinimas
0
finansine-analize-1-1200x800.png

Galiojantis Lietuvos Respublikos tauriųjų metalų ir brangakmenių valstybinės priežiūros įstatymas numato pareigą visiems veikla su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais užsiimantiems Lietuvos ūkio subjektams, pasibaigus kalendoriniams metams iki kitų metų sausio 31 d., pateikti statistinę ataskaitą apie ūkio subjekto tauriųjų metalų ir brangakmenių, taip pat tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių įsigijimą, naudojimą ir jų likučius už praėjusius metus.

Todėl, Lietuvos prabavimo rūmai, primena, kad statistinės ataskaitos už 2022 metus apie tauriųjų metalų ir brangakmenių, taip pat tauriųjų metalų ir brangakmenių gaminių įsigijimą, naudojimą ir jų likučius gruodžio 31 d. būklei Lietuvos prabavimo rūmams elektroniniu paštu [email protected] , paštu (M.K. Čiurlionio g. 65, 66164 Druskininkai) ar tiesiogiai bet kuriame Lietuvos prabavimo rūmų padalinyje turėtų būti pateikiamos   iki 2023 m. sausio 31 d.

Statistinės ataskaitos formą ir paaiškinimus dėl jos pildymo galite rasti Lietuvos prabavimo rūmų svetainėje https://lpr.lrv.lt/lt/statistine-ataskaita/statistine-forma-ir-pildymo-rekomendacijos

 

VšĮ Lietuvos prabavimo rūmai