Gintautas Bagotyrius

VĮ „Lietuvos prabavimo rūmai“ direktorius

Gintautas Bagotyrius

Gimimo data: 1958-10-28

Darbo patirtis:

Data

Nuo 2016-07-01

Pareigos

Direktorius

Darbovietė

VĮ Lietuvos prabavimo rūmai

Datos

2013-01-04 – 2016-06-30

Pareigos

LR Finansų ministerijos vyriausiasis patarėjas

Darbovietė

LR Finansų ministerija

Data

Nuo 2006-09-01 

Pareigos

Lektorius

Darbovietė

Vilniaus universitetas, Lietuvos edukologijos universitetas

Datos

2010-11-01 – 2013-01-02

Pareigos

Finansų valdymo ir apskaitos departamento direktoriaus pavaduotojas, Iždo skyriaus vedėjas

Darbovietė

Vilniaus m. savivaldybė

Datos

2008-12-20 – 2010-09-01

Pareigos

Finansų rinkos departamento direktoriaus pavaduotojas

Darbovietė

LR Finansų ministerija

Datos

2006-10-15 – 2008-12-20

Pareigos

Finansų ministro patarėjas

Darbovietė

LR Finansų ministerija

Datos

1999-12-20 – 2006-10-15

Pareigos

Valstybės iždo departamento direktoriaus pavaduotojas

Darbovietė                                     

LR Finansų ministerija

Datos

1994-09-01 − 1999-10-01

Pareigos

Vyriausiojo finansininko pavaduotojas, Audito tarnybos vadovas, Valdybos pirmininko pavaduotojas

Darbovietė

AB ,,Litimpeks bankas“

Datos

1991-07-01 – 1994-08-04

Pareigos

Ekonomikos direktorius

Darbovietė

AB ,,Plasta“

Datos

1984-03-01 – 1991-07-01 

Pareigos

Įmonių buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės metodologijos skyriaus vedėjas, vyriausiasis buhalteris-ekspertas

Darbovietė

LR Finansų ministerija

Užsienio kalbos: anglų, vokiečių, rusų.

Pomėgiai: pramoginiai šokiai, sportas.

Šeiminė padėtis: vedęs.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2017-10-20